• صفحه اصلی
  • درباره شرکت
  • خدمات
  • ارتباط با ما
  • نظر کاربر
 

 

 

چاپ سیرنگ در سال 1351 هجری شمسی با هدف ارائه خدمات و تولیدات متمایز چاپی و با بهرمندی از سابقه طولانی و دانش فنی و تکنولوژی روز تاسیس و شروع به فعالیت کرد.
این شرکت همواره در تلاش بوده تا با استفاده از تجربه طولانی، ماشین­آلات مدرن، بهترین مواد اولیه و بهره­گیری از پرسنل مجرب خدمات خودرا در عالی­ترین سطح ممکن ارائه داده و رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کند، هدفی که سیاست اصلی کاری این شرکت بوده و کماکان نیز ادامه خواهد داشت.
خلاقیت و نوآوری از دیگر اصولی است که می­توان به آن اشاره کرد. واردات و ارائه تکنولوژیهای روز که تعدادی از آنها برای اولین بار در کشور در این شرکت به انجام رسیده است. ارائه خدمات در سه بخش پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ، تبادل اطلاعات با مشتریان و ارائه مشاورات گوناگون و تبادل نظر با آنها، ارتباط با مراکز معتبر آموزشی، سازندگان ماشین­آلات و تولید کنندگان مواد اولیه و بهره­گیری از نظرات و استفاده از تجارب آنها همگی باعث شده تا آنچه که به عنوان یک محصول چاپی در این مجموعه به انجام می­رسد از بالاترین استانداردهای لازم برخوردار بوده و توانایی رقابت با برترین محصولات خارجی را داشته باشد.
امید  است توانسته باشیم در طی این سالها و در این مسیر پرفراز و نشیب گام کوچکی در جهت اعتلای صنعت چاپ کشور برداشته باشیم که تداوم آن نیز قطعاً بدون یاری شما امکان­پذیر نخواهد بود.

مشاوره

به جهت استفاده از تجارب چاپخانه در امر تولید محصولات چاپی و بهینه سازی رد مصرف مواد اولیه و نحوه چیدمان صفحات قبل از خروجی.

طراحی

بهره­مندی از نرم­افزارهای روز دنیا در طراحی محصولات چاپی اعم از indesign و FH-PS-AI و ... در کامپیوترهای MAC و PC .

لیتوگرافی

استفاده از دستگاه ایمیج ستر جهت خروجی فیلم­ها ودستگاه پلیت ستر جهت خروجی مستقیم زینکهای حرارتی بدون نیاز به فیلم.

افست

مجهز به ماشین افست 2 ورقی 5 رنگ هایدلبرگ SM-74 با خشک­کن IR و قابلیت چاپ دورو همزمان برای چاپ کلیه محصولات چاپی از گراماژ 50gr تا 300gr و چاپ رنگهای CMYK و متالیک و پانتون .

سیلک

بهره­گیری از ماشین چاپ سیلک 2 u.v و 4.5 ورقی ساکورایی برای محصولات چاپی خاص از گراماژ 80gr تا 800gr

سلنون حرارتی

دستگاه سلفون حرارتی G.S.S برای انجام لمینیت­های حرارتی مات و براق و متالایز و طرح­دار برای کلیه محصولات چاپی در ابعاد30×25 تا 70×100 و گراماژ 115gr تا 500gr

وارنیشها

دارای دو دستگاه ماشین سیلک 2 u.v و 4.5 ورقی ساکورایی جهت انجام پوششهای u.v محصولات چاپی در ابعاد مختلف از 35×25 - 70×100 و گراماژ مختلف 70gr تا 800gr و استفاده از وارنیشهای u.v : مات - براق - افکت - اکلیل - شبرنگ - برجسته و متالیک و همچنین انجام پوششهای u.v سیلندری مات و براق جهت محصولاتی با توجیه اقتصادی.

چسب حرارتی

بلیستر کوتینگ جهت محصولاتی که توسط طلق به زیره مقوایی چسبانده می شود.


دایکات

تیغ زنی - پر فراژ - نیم تیغ و خط تا بخش دیگری از خدمات پس از چاپ تکمیلی است که توسط ماشین لترپرس 2.5 ورقی هایدلبرگ انجام می شود.

صحافی

خدمات صحافی مفتول ساده و لوپ جهت کاتالوگ و بروشور توسط ماشینهای STAGO که مزیت آن استفاده از مفتول خشابی می باشد که نسبت به نوع معمولی آن دارای ضخامت و استحکام به مراتب بیشتری است.

طلا کوب برجسته

انجام طلاکوب در رنگهای گوناگون و گراماژ متفاوت از 70gr تا 600gr توسط ماشین فول اتوماتیک steuer با قابلیت انجام طلاکوب سه رنگ همزمان و همچنین برجسته سازی تا ابعاد 82cm x 56cm

جعبه جسبانی

ماشین جعبه چسبانی kohman یک طرف چسب برای چسباندن جعبه های غذایی - بهداشتی و دارویی تا عرض 45cm .

     
بعد از چاپ
چاپ
قبل از چاپ

سلفون حرارتی

وارنیشها

چسب حرارتی

طلاکوب و برجسته

دایکات

صحافی

جعبه چسبانی

افست

سیلک

مشاوره

طراحی

لیتوگرافی

 

 

 

 

 


 

 

 

 

: لطفا نظرات خود را با استفاده از فرم زیر با ما در میان بگذارید

: نام
: نام خانوادگی
: ایمیل
: پیام
 

 

 

 

 

 

 

 

صفحه اصلی | درباره شرکت | خدمات | ارتباط با ما | نظر کاربر