• صفحه اصلی
  • درباره شرکت
  • خدمات
  • ارتباط با ما
  • نظر کاربر
 

 

 

چاپ سیرنگ در سال 1351 هجری شمسی با هدف ارائه خدمات و تولیدات متمایز چاپی و با باهرهمندی از سابقه طولانی و دانش فنی و تکنولوژی روز تاسیس و شروع به فعالیت کرد.
این شرکت همواره در تلاش بوده تا با استفاده از تجربه طولانی، ماشین­آلات مدرن، بهترین مواد اولیه و بهره­گیری از پرسنل مجرب خدمات خودرا در عالی­ترین سطح ممکن ارائه داده و رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کند، هدفی که سیاست اصلی کاری این شرکت بوده و کماکان نیز ادامه خواهد داشت.
خلاقیت و نوآوری از دیگر اصولی است که می­توان به آن اشاره کرد. واردات و ارائه تکنولوژیهای روز که تعدادی از آنها برای اولین بار در کشور در این شرکت به انجام رسیده است. ارائه خدمات در سه بخش پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ، تبادل اطلاعات با مشتریان و ارائه مشاورات گوناگون و تبادل نظر با آنها، ارتباط با مراکز معتبر آموزشی، سازندگان ماشین­آلات و تولید کنندگان مواد اولیه و بهره­گیری از نظرات و استفاده از تجارب آنها همگی باعث شده تا آنچه که به عنوان یک محصول چاپی در این مجموعه به انجام می­رسد از بالاترین استانداردهای لازم برخوردار بوده و توانایی رقابت با برترین محصولات خارجی را داشته باشد.
امید  است توانسته بتشیم در طی این سالها و در این مسیر پرفراز و نشیب گام کوچکی در جهت اعتلای صنعت چاپ کشور برداشته باشیم که تداوم آن نیز قطعاً بدون یاری شما امکان­پذیر نخواهد بود.

مشاوره

به جهت استفاده از تجارت چاپخانه در امر تولید محصولات چاپی و بهینه سازی د رمصرف مواد اولیه و نحوه چیدمان صفحات قبل از خروجی.

طراحی

بهره­مندی از نرم­افزارهای روز دنیا درطراحی محصولات چاپی اعم از indesign  FH -PS- AI در کامپیوترهای MACو PC .

لیتوگرافی

با استفاده از دستگاه ایمیج ستر جهت خروجی فیلم­ها ودستگاه ........... خروجی مستقیم زینکهای حرارتی بدون نیاز به فیلم.

افست

مجهز به ماشین افست 2ورقی 5 رنگ هایدلبرگ ..... با خشک­کن ...... و قابلیت چاپ دورو همزمان برای چاپ کلیه محصولات چاپی از گواماژ ......و چاپ رنگهای......و متالیک و پانتون .

سیلک

بهره­گیری از ماشین چاپ سیلک .......ورقی ساکورایی برای محصولات چاپی خاص از گواماژ..........

سلنون حرارتی

دستگاه سلنون حرارتی..... برای انجام لمینیت­های حرارتی مات و براق متالایز و طرح­دار برای کلیه محصولات چاپی در ابعاد30×25 تا 70×100 و گواماژ...............................

وارنیشها

دارای دو دستگاه ماشین سیلک .........ورقی ساکویای جهت انجام پوششهای ....محصولات چاپی در ابعاد مختلف د ر35×25 -70×100 و گواماژ مختلف...... و استفاده از وارنیشهای .... : مات- براق - .....-.....افکت-اکلیل و شبرنگ- امنیتی و متالیک و همچنین انجام پوششهای ..... سیلندری مات و براق جهت محصولاتی با توجیه اقتصادی.

چسب حرارتی و طلاکوب برجسته

..........کوتینگ جهت محصولاتی که توسط طلق به زیرة مقوایی چسپانده می­شود.
انجام طلاکوب در رنگهای گوناگون و گواماژ متفاوت از ..... توسط ماشین فول اتوماتیک با قابلیت انجام طلاکوب سه رنگ همزمان و همچنین ........  برجسته­سازی تا ابعاد

دایکات

تیغ زنی پر فواژ و نیم تیغ و فواتا بخش دیگری از خدمات پس از چاپ تکمیلی است که توسط ماشین لتوپرس 2.5 ورقی هایدلبرگ انجام می­شود.

صحافی و جعبه جسبانی

خدمات صحافی مفتول ساده و لمپ جهت کاتالوگها و بروشور توسط ماشینهای ...... که مزیت آن استفاده از مفتول خشابی می­باشد که نسبت به نوع معمولی آن دارای ضخامت و استحکام به مراتب بیشتری است.
ماشین جعبه چسبانی ......... یک طرف چسب برای چسباندن جعبه­های غذایی، بهداشتی، دارویی و ...تا عرض cm 45.
     
بعد از چاپ
چاپ
قبل از چاپ

سلنون حرارتی

وارنیشها

چسب را و طلاکوب برجسته

تیغ زنی

صحافی

افست

سیلک

مشاوره

طراحی

لیتوگرافی

 

 

 

 

 


 

 

 

 

. لطفا نظرات خود را با استفاده از فرم زیر با ما در میان بگذارید

: نام
: نام خانوادگی
: ایمیل
: پیام
 

 

 

 

 

 

 

 

صفحه اصلی | درباره شرکت | خدمات | ارتباط با ما | نظر کاربر
All Right Reserved by SirangPrinting.com ©